مزایای زندگی در گرجستان

مزایای زندگی در گرجستان

آگاهی درباره مزایای زندگی در گرجستان ، برای دانشجویانی که به امید آینده ای بهتر به این کشور مهاجرت می‌کنند بسیار حائز اهمیت است. هر فرد ابتدا باید شناخت کافی نسبت به اهداف و شرایط مد نظر خود برای زندگی داشته باشد و سپس با سنجیدن مزایا و معایب زندگی در این کشور برای تحصیل پزشکی در گرجستان، تصمیم نهایی خود را بگیرد. پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید تا با امتیازات زندگی در گرجستان آشنا شوید.

مهاجر پذیر بودن کشور گرجستان

با توجه به اینکه سالانه حدود ۹۰ هزار نفر به کشور گرجستان مهاجرت می کنند، می ‌توان اطمینان داشت که مهاجر پذیر بودن یکی از مزایای زندگی در گرجستان است. تقاضای بالای مشاغلی چون پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی و همچنین درآمد بالای این رشته ‌ها نیز عامل مهاجرت بسیاری از پزشکان به این کشور است.

طبیعت زیبای گرجستان و فرصت‌ های بسیار سرمایه ‌گذاری

طبیعت زیبا و چشم‌ نواز این کشور توجه هر توریستی را به خود جلب می‌کند. وجود اماکن تاریخی و تفریحی بسیار زیاد در گرجستان، باعث شده تا مردم اغلب آخر هفته های سرگرم کننده و شادی را سپری کنند. از طرف دیگر فرصت های بسیار برای سرمایه ‌گذاری در این کشور، یکی دیگر از مزایای زندگی در گرجستان است.

طبیعت زیبای گرجستان و فرصت‌ های بسیار سرمایه ‌گذاری

طبیعت زیبای گرجستان و فرصت‌ های بسیار سرمایه ‌گذاری

پذیرش تابعیت دوگانه در گرجستان

اگرچه دریافت تابعیت گرجستان دشوار است، اما این کشور جز کشورهایی است که تابعیت دوگانه مهاجران را می‌ پذیرد و مهاجران خارجی می ‌توانند ضمن داشتن تابعیت اصلی خود، تابعیت گرجستان را نیز دریافت نمایند.

امکان زندگی در گرجستان یک سال بدون ویزا

مهاجران ایرانی برای ورود به گرجستان نیاز به ویزا ندارند و تنها با داشتن پاسپورت می توانند به این کشور سفر کنند؛ اما در سال ‌های اخیر کشور گرجستان قوانینی را تصویب کرده که به موجب آن، مهاجران از ۹۵ کشور دنیا این امکان را دارند که به مدت یک سال بدون ویزا در گرجستان زندگی کنند.

هزینه پایین زندگی و تحصیل در گرجستان

میزان کم اجاره مسکن در گرجستان، یکی از دلایلی است که این کشور را به مقصد مناسبی برای زندگی تبدیل کرده است. بسیاری از مردم تصمیم می گیرند برای سال های بازنشستگی خود گرجستان را انتخاب کنند. البته ناگفته نماند هزینه ‌های زندگی هر شخص با توجه به سبک زندگی او متفاوت است. هزینه برخی از ملزومات زندگی نیز در گرجستان به دلیل وارداتی بودن کالاها، بالا می باشد.

امنیت بالای گرجستان

گرجستان به عنوان یکی از کشور های امن در جهان شناخته می ‌شود. آمار های مربوط به جرم و جنایت در این کشور بسیار پایین است. مردم این کشور روحیه ای شاد دارند و با به دست آوردن هر فرصتی به جشن و پایکوبی و خوش گذرانی می پردازند.

کلام آخر

تجربه ارزشمند زندگی در یک کشور خارجی با فرهنگی غنی مانند گرجستان، برای مهاجران خارجی فرصتی بی‌نظیر است. آشنایی با آداب و رسوم مردم گرجستان که به زبان گرجی و روسی صحبت می ‌کنند از مزایای زندگی در این کشور است.

زندگی و تحصیل در یک کشور مهاجرپذیر با استاندارد های امنیتی و بهداشتی بالا، توجه بسیاری از دانشجویان خارجی را به خود جلب می‌ کند. هزینه ‌های پایین زندگی و تحصیل نیز از مهم ترین مزایای زندگی در گرجستان محسوب می شود.

اشتراک

نظرات خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *