مجوز کار پس از فارغ التحصیلی رشته پزشکی و دندانپزشکی در گرجستان

مجوز کار پس از فارغ التحصیلی رشته پزشکی و دندانپزشکی در گرجستان

دانشجویان خارجی برای دریافت مجوز کار پس از فارغ التحصیلی رشته پزشکی و دندانپزشکی در گرجستان از طرف دولت گرجستان فرصتی یک ساله دارند تا به جستجوی شغل مناسب و متناسب با رشته تحصیلی خود بپردازند.

به دلیل اینکه دانشجویان بین المللی که در رشته پزشکی و دندان پزشکی در کشور گرجستان تحصیل کرده اند؛ تنها به صرف تحصیل در این کشور نمی توانند اقامت گرجستان را دریافت کنند.

آن ها باید ویزای خود را تغییر داده و با استفاده از روش های دیگر نظیر خرید ملک و سرمایه گذاری یا حتی ازدواج در این کشور اقامت دائم گرجستان را دریافت نموده و سپس برای دریافت مجوز کار پس از فارغ التحصیلی اقدام کنند.

کار در ایران با مدرک پزشکی و دندان پزشکی گرجستان

اگرچه دانشگاه های گرجستان در سطح جهانی دارای رتبه بالا و اعتبار زیادی هستند اما مدارک دانشجویان رشته پزشکی و دندانپزشکی در گرجستان مورد تائید وزارت بهداشت و وزارت علوم ایران نیستند و فارغ التحصیلان پس از اتمام تحصیل خود نمی توانند در ایران مشغول به کار شوند؛ اما این موضوع تنها برای کسانی که قصد بازگشت به ایران و کار در کشور خود را دارند اهمیت دارد.

دانشجویانی که قصد بازگشت به ایران را ندارند می توانند در کشور گرجستان مجوز کار پس از فارغ التحصیلی رشته پزشکی و دندانپزشکی در گرجستان را دریافت کنند و یا در کشورهای دیگر اروپایی مشغول به کار شوند.

کار در ایران با مدرک پزشکی و دندان پزشکی گرجستان

کار در ایران با مدرک پزشکی و دندان پزشکی گرجستان

کار در گرجستان با مدرک پزشکی و دندان پزشکی

یکی از مشکلاتی که با توجه به بالا بودن نرخ بیکاری در کشور گرجستان وجود دارد امکان پیدا کردن شغل است. پیدا کردن شغل برای فارغ التحصیلان رشته پزشکی و دندانپزشکی امری دشوار خواهد بود اما دانشجویان می توانند ضمن دریافت ویزای شنگن به سایر کشورهای اروپایی سفر کنند و مشغول به کار شوند.

اشتراک

نظرات خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *