تکمیل فرم سفارت گرجستان – اولین گام برای اخذ ویزا اعم از گردشگری، تحصیلی، کاری و… پر کردن فرم مربوط به درخواست از طریق سایت و یا مراجعه به سفارتخانه مربوطه است. توجه داشته باشید که این فرم را به درستی و با دقت کامل پر کنید و در وارد کردن اطلاعات خود صادق باشید. این نکته را باید بدانید که هر سفارتخانه‌ای فرم مخصوص به خودش را دارد و شما می‌بایست آن را از سایت مربوط به آن کشور و یا سفارتخانه دریافت کنید.ارسال هر فرم یک زمان مشخص دارد که بعد از گذشت آن زمان مهلت شما برای ارسال تمام می‌شود و باید درخواست جدید صادر کنید.

تکمیل فرم سفارت گرجستان

تکمیل فرم سفارت گرجستان

تکمیل فرم سفارت گرجستان

ابتدا وارد سایت https://www.evisa.gov.ge/GeoVisa/ شوید. سپس روی گزینه‌ی Apply Now کلیک کنید.

در اولین کادر سمت چپ نام کشوری که در پاسپورت قید شده است انتخاب کنید.

در کادر دوم که در فرم وجود دارد نوع سند سفر و ویزای خود را انتخاب می‌کنید که می‌توان دیپلماتیک، معمولی رسمی و گزینه آخر سفر برای افراد بی تابعیت است.

در کادر بعدی باید تاریخ انقضا گذرنامه را بنویسید

در کادر بعدی باید هدف از سفرتان را ذکر کنید که یکی از این گزینه‌ها را انتخاب کنید: توریست،کاری، دیدار آشنا و فامیل، آموزش و تحصیلات، مراقبت پزشکی، مذهبی

در کادر آخر با وارد کردن کدی که بالای کادر نشان داده است پر کنید و بعد روی دکمه  NEXTکلیک کنید.

وقتی این صفحه را باز می‌کنید به پیام‌هایی برخورد می‌کنید که در پایین ذکر می‌شود:

تاریخ را بر اساس زمان رسمی کشور گرجستان وارد کنید

حتماً به این نکته توجه داشته باشید که مدت اعتبار E-ویزا شما متفاوت از مدت اقامتی است که قصد دارید در آن کشور بمانید. مدت اعتبار ویزای زمانی که شما می‌توانید از ویزای خود استفاده کنید را نشان می‌دهد. طول مدت اقامت تعداد روزی که شما می‌توانید در گرجستان اقامت داشته باشید.

توجه کنید اگر مایل به اقامت طولانی‌تر از 30 روز در گرجستان هستید، شما می‌توانید به مأموریت های دیپلماتیک و کنسولی پست گرجستان اعمال در خارج از کشور با توجه به کشور شهروندی یا اقامت خود را درخواست بدهید.

حالا در کادر مورد نظر که منظور، تاریخ ورود به گرجستان در نظر گرفته شده را انتخاب کنید و بعد بر روی گزینه NEXT کلیک کنید.

لازم است دوباره نکاتی را یادآوری کنیم.

برای دیدن معیارها، بر روی جعبه کنار کلیک کنید.

اطلاعات ارائه شده توسط در مرز هنگام خروج از کشور و ورود به کشور گرجستان بررسی خواهد شد. اگر اطلاعات ارائه شده توسط  شما غلط باشد E-ویزا باطل خواهد شد و از ورود به خاک گرجستان جلوگیری می شود.

قسمت پایین صفحه بر روی NEXT   کلیک کنید.

به صفحه بعد که برای کامل کردن اطلاعات و اسکن مدارک خود منتقل می‌شوید.

نظرات را بخوانید

نظرات خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *